Vali Aydoğdu, Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Vali Aydoğdu, Sosyal Medyada Fenomen Oldu
  • 0
  • 25
  • 12 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ağustos ayı  Valilerin sosyal medya performansları değerlendirildi. Dijital gözlemcilik faaliyetleri yürüten Teleskop’un Ağustos ayı içerisinde sosyal medyada aldıkları etkileşim üzerine Türkiye’deki 81 ilin Valisinin ne kadar etkileşim aldığına dair bir rapor yayımladı.

Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında aktif olan ve vatandaşlar ile sürekli iletişim içinde olan Vali Aydoğdu, sosyal medyada en çok etkileşim alan 1’inci vali oldu.

Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarının analiz edildiği raporda Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun paylaştığı ve ilimizin, ilçelerimizin doğal güzellikleri ve tarihî yerleri ile ilimizde gerçekleştirilen proje ve faaliyetlere ilişkin yapılan paylaşımların Twiter’da 3 milyon görüntülemeye yaklaştığı görüldü.

Rapora göre tüm sosyal medya platformlarında Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu 81 ilin valisi arasında en fazla etkileşime sahip oldu. Öte yandan Vali Aydoğdu, Ağustos ayı içinde tüm sosyal medya platformlarında toplam 597.226 takipçiye ulaştığı görüldü.

Erzincan, nüfus sıralamasında Türkiye’de 70. sırada bulunmasına rağmen, Vali Aydoğdu’nun sosyal medya faaliyetleri etkisiyle dijital arenada önemli bir tanınırlık kazandı. Türkiye nüfusunun %85’inin sosyal medya kullanıcısı olması, bu platformların etkileşim açısından ne kadar kritik olduğunu ortaya koyuyor. Uzmanlar, dijitalleşmenin ilerleyişiyle birlikte sosyal medyanın etkisinin daha da artacağını belirtiyorlar. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy