AK Parti İl Başkanı Şireci Görevi Devraldı

AK Parti İl Başkanı Şireci Görevi Devraldı
  • 0
  • 43
  • 7 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

14 Mayıs 2023 Milletvekilli seçimlerinde AK Parti İl Başkanlığından istifa ederek AK Parti Erzincan 2. Sıra milletvekili adayı olan Mehmet Cavit Şireci yeniden il başkanlığına atandı. Erzincan AK Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen törene Erzincan AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan AK Parti önceki dönem Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan AK Parti önceki dönem İl Başkanı Çetin Özyurt, parti yöneticileri ve üyeler katıldı. Gerçekleştirilen programda  İlk olarak konuşmasını yapan Çetin Özyurt konuşmasında: ‘ AK Parti kurulduğu günden bugüne tüm seçimlerde başarıyla çıkmıştır. Son seçimde de Erzincan’da ve ülkemizde zaferi göğüsledik. AK Parti dostluğun, vefanın, kardeşliğin partisidir. Bu yolda bize verilen görevi iyi bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz ve çalışmaya da ilk günkü aşkla devam edeceğiz.  Seçim sürecinde bize verilen görevi ekibimizle yürüterek büyük bir coşkuyla yerine getirdik. Bu süreçte şahsım adına destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Tekrardan  AK Parti Erzincan İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Cavit Şireci’ye başarılar diliyorum’ diye konuştu.

Ardından konuşan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ‘ 14 Mayıs 2023 seçimleri için Cumhurbaşkanım ve son başbakanımız Binali Yıldırım’ın tensipleri doğrultusunda  ikinci sıra milletvekili olarak seçimlere girme durumunda kaldım. Bizde bu anlamda il başkanlığı görevini Çetin Özyurt’a devretmiştim. Kıymetli başkanımız seçim dönemi boyunca teşkilatımızla birlikte özverili ve vefakar bir şekil de çalışmalarını devam ettirdi. Hepinizin huzurunda kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. Salı günü tekrardan göreve getirildim. İnşallah bundan sonrada  il başkanı olarak görev yapmaya sizlerle birlikte olmaya ya devam edeceğiz. Bundan sonra yerel seçimler var. Hep birlikte teşkilatımızla gezilmedik yer, girmediğimiz mahalle ve sıkmadığımız el kalmayacak. Erzincan’da da en iyi sonucu alarak elimizden geleni yapacağız. Ben tüm dava ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ dedi. Son olarak konuşmasını yapan Erzincan AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ise konuşmasında: ‘ 14 Mayıs seçimlerinde Mehmet Cavit Şireci’yi milletvekili adayı oldu. Bu süreçte de il başkanlığı görevini Çetin Özyurt’a devrettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde Çetin bey buradaki tecrübelerini iyi bir şekilde yürüttü. Bu dönemde birlik beraberlik içerisinde bir seçim yaptı. Şimdi yeni bir dönem başlıyor. Mehmet Cavit Şireci,  Erzincan il başkanlığına yeniden getirildi. Bundan sonra belediye başkanı seçimleri var. Bu birlikteliğimiz devam ettireceğiz. İnşallah yeniden Yeni den Erzincan’da AK Parti  belediyeciliğine başlayacağız. Sizlere güveniyorum. Bu seçimde de elimizden geleni yapacağız’  dedi.

Konuşmaların ardından çiçek ve plaket takdimi yapılarak tören son buldu. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy