Akyürek; “Enkaz Devraldık, Sıfırdan Takım Kuruyoruz”

Akyürek; “Enkaz Devraldık, Sıfırdan Takım Kuruyoruz”
  • 0
  • 32
  • 25 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Anagold 24 Erzincanspor Kulüp Başkanlığı görevine seçilen Ömer Akyürek Ajans Erzincan’a açıklamada bulundu. Yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümü yapıldığını belirten Akyürek;      As Başkan Murat Demirdöğen, Başkan Yardımcıları Sercan Karabulut, Metin Öğütçü, Serdar Çetinkaya, Genel Sekreter Emin Uğur Can, Genel Sayman Fatih Taştı, alt Yapı Sorumlularımız Oktay Külünk, Erkan Kan ve Külüp Müdürünün ise Başkan Yardımcısı Sercan Karabulut olduğunu ifade etti.  Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte görevi devralmalarının ardından kaynak arayışlarına başladıklarını belirten Başkan Akyürek; “Takımda futbolcu kalmamış, sözleşmeleri devam eden futbolcular bile muhatap bulamadıklarından dolayı takımdan ayrılmış, şu anda sil baştan takım kuruyoruz, biz bunu bilerek göreve talip olduk, fakat karşılaştığımız tablo çok daha kötüydü. Eski yönetimler bir an önce takımı bırakmanın hesabını yapmış, geleceği düşünmemiş. Hiç kimseyi zan altında bırakmak istemem fakat yapılan hatalar takıma zarar vermiş. Sponsor firma Anagold ile ilişkiler iyi tutulmamış, firma yetkilileri ile görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah olumlu sonuçlar alacağız.

Alacağı olan futbolcular var, çalışanların maaşları dahi ödenmemiş, anlaşacağımız futbolculara peşinatlar ödenecek, Teknik direktörümüz Bülent Akan’ın isteği doğrultusunda 5’i alt yapıdan olmak üzere yaklaşık 25 futbolcu ile anlaşma sağlayacağız. Maddi sorunları aşmak için çalışmalar yapıyoruz.

Milletvekilimiz Süleyman Karaman gelişmeleri yakından takip ediyor ve bizlere her konuda destek olacağı sözünü verdi. Sayın Milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz. Valimiz Mehmet Makas ile görüştük. Kendisi de bizlere elinden geldiğince destek olacağını söyledi. Sayın Valimize de teşekkür ediyorum.

Takıma gelir elde etmek için saha içi tabela reklamları, Locaların satışı, Kombine Biletlerin satışı için çalışmalar yapıyoruz. Ligin başlamasına kısa süre kaldı, önümüzdeki günlerde anlaşma sağladığımız tüm futbolcularla toplu imza töreni düzenleyeceğiz. Yönetim kurulu üyelerimiz de büyük fedakarlıklar yapıyor, hepsine teşekkür ederim. İnşallah Erzincan’a ve Erzincanspor taraftarlarına yakışır bir takım kuracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Siyasilerimizin, STK Yöneticilerinin, İşadamlarımızın ve tüm Erzincan halkının maddi manevi desteğini bekliyoruz. Bu takım hepimizin.” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy