Çiftçilere Müjde; Mazot ve Gübre Destekleri Hesaplara Yattı

Çiftçilere Müjde; Mazot ve Gübre Destekleri Hesaplara Yattı
  • 0
  • 51
  • 3 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman çiftçilere seslenerek 2023 yılı mazot ve gübre desteğinin banka hesaplarına tanımlandığını söyledi.

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman konuya ilişkin açıklamasında; ” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 ay erken yatırılacağını duyurduğu buğday, arpa, yulaf, çavdar tritikale, çeltik üreticilerin mazot gübre desteği ödemesi  çiftçilerimizin Ziraat Bankası kart hesaplarına tanımlandı.

Ödeme kapsamında Erzincan’da 5 Bin 868 çiftçimize toplamda 58 Milyon 445 Bin 172 lira mazot ve gübre desteği sağlandı. Üreticilerimize hayırlı olsun.

AK Parti olarak göreve geldiğimiz günden itibaren üreticinin çiftçinin yanında olacak adımlarla her zaman kendilerine destek olduk, olmaya devam ediyoruz.

Tüm bu çalışmalar da her daim yanımızda olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Erzincan’da büyük emekleri olan AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım’a Erzincan adına bir kez daha teşekkür ediyor kendilerine saygılarımı sunuyorum.

Yine her daim bizimle birlikte hareket ederek çalışmalarımız da bir bütünlük sağlayan Erzincan Valimiz Hamza Aydoğdu’ya ve Tarım Orman İl Müdürümüz Murat Şahin’e destek ve özverili gayretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha güzel bir Türkiye için Erzincan için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy