“Çocukfest 2023” Renkli Görüntülere Sahne Oldu

“Çocukfest 2023” Renkli Görüntülere Sahne Oldu
  • 0
  • 41
  • 17 Haziran 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan Müzik ve Sanat Merkezi tarafından okulların tatil olmasıyla birlikte “Çocukfest 2023” Programı düzenlendi.

Dörtyol Cumhuriyet Meydanında düzenlenen ve Cumartesi Pazar günleri olmak üzere iki gün sürecek olan programlarda farklı etkinlikler yer aldı. Programlara çocukların ve ailelerinin yoğun ilgisi vardı. Saat 16’da başlayan program yoğun katılımla devam etti.

Ajans Erzincan Medya Merkezi ve Atasay Kuyumculuğun Ana Sponsorlar arasında yer aldığı etkinlik, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sporcularının Güreş Müsabakaları ile başladı. Küçük güreşçiler minderde kıyasıya mücadele etti. Güreşçilerin performansları izleyenlerden büyük alkış aldı.

Programda daha sonra Tahta Bacak- Kukla- Denge Bisikleti- Animasyon gösterileri yer alırken çocuklara ücretsiz PopCorn ve Pamuk Şeker İkramında bulunularak balon dağıtıldı. Çocuklar Çizgi film karakterleri ve palyaçolarla fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Erzincan Müzik ve Sanat Merkezinin hazırladığı program müzik merkezine devam eden kursiyerlerden oluşan korno, mini enstrüman konseri ve yerel sanatçıların seslendirdiği birbirinden farklı şarkı ve türkülerle devam etti.

Ajans Erzincan’a konuşan Erzincan Müzik ve Sanat Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Öztürk kendi imkanlarıyla hazırladıkları programın yoğun ilgi gördüğünü söyleyerek, çocukların hoşça vakit geçirdiğini söyledi.

Erzincan’da ilki düzenlenen programda yöresel yiyecekler, hediyelik eşya stantları ve resim sergisi büyük ilgi gördü. Yaz tatiline başlayan ve hafta sonunu aileleriyle birlikte değerlendiren çocuklar farklı aktivitelere katılarak gönüllerince eğlendi. Program Pazar günü de devam edecek. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy