Demokrat Parti Adaylarını Tanıttı

Demokrat Parti Adaylarını Tanıttı
  • 0
  • 17
  • 3 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

31 Mart seçimlerine az bir süre kala Partiler adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Parti İl Binasında basın toplantısı düzenleyen Demokrat Parti İl Başkanı Fikret Eser Adaylarını tanıtarak yaptığı konuşmada “Erzincan bizimle helalleşmeli biz Erzincan halkıyla helalleşmeliyiz diye düşünüyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Bugün Erzincan halkımıza adaylarımızı tanıtmak üzere toplanmış bulunuyoruz.

Erzincanımıza geçmişte olduğu gibi rahmetli Nedim muradoğlu döneminden başlanan yatırımları yarım kalanları devam ettirmek için bugün bu kadromuzu yeniden Erzincan’a hizmet etmek için heyecanla büyük bir arzuyla keyifle uğraşıyoruz. Demokrat parti olarak Erzincan merkez Belediye Başkan adayımız Sayın Oğuz arslan beyefendi yine İl genel meclis üyesi adaylarımız Fatih atıcı, Serdar Aydın, Belediye Meclis üyesi adaylarımız Fatih Alanur, Ulaş Ahmet Özdemir Altınbaşak beldesi belediye başkan adayımız Sayın Engin deniz beyefendi.

Erzincanda bu yarışta bizim de olduğumuzu Erzincan halkına duyurmak için buradayız. Bu yarış sevgi dolu hoşgörü dolu Erzincanımıza yakışır her zamanki gibi seçimin kaybedeni olmayacağını düşünerek seçim bittikten sonra kazananın Erzincan olacağını ilkesi ile yolumuza devam edeceğiz. Bu vesile ile sizlerin huzurunda Erzincan hakkında desteklerini bekliyoruz, bizleri tercih etmelerini arzu ediyoruz çünkü biz 77 yıldır yaptığımız siyaset içerisinde bu memlekete dolu dolu hizmetlerde bulunduk.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Erzincanımıza da ciddi hizmetlerimiz oldu en büyük proje Erzincan yasasını görürüz 1992 depreminde Rahmetli Süleyman Demirel’le prof dr. Erdal İnönü ile birlikte hükümet olarak Erzincan’ın dünyada hiçbir belde’ye hiçbir ilçe’ye hiçbir il’e nasip olmayan bir yasa nasip oldu 29 madde ve 390 milyon Tl. para Erzincan’a harcanarak Erzincan yeniden Ankakuşu misali ayağa kalktı dolayısıyla Erzincan bizimle helalleşmeli biz Erzincan halkıyla helalleşmeliyiz diye düşünüyoruz. Tüm Erzincan hakkımızın emrinde olduğumuzu gece gündüz onlara hizmet edeceğimizi onların bir askeri ve neferi olarak emirlerinde olduğumuzu görmelerini arzu ederek saygılarımı sevgilerimi sunuyorum Erzincan’da diğer siyasi parti adaylarına ve partilere de başarılar diliyorum” dedi. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy