Erzincanspor Kendi Evinde Sahipsiz

Erzincanspor Kendi Evinde Sahipsiz
  • 0
  • 17
  • 21 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor lig başından bu yana aldığı sonuçlarla dikkatleri üzerine çekerken, kırmızı siyahlı Erzincan temsilcisinin kendi sahasında oynadığı maçlarda yeterli taraftar desteği alamaması takımın motivasyonunu olumsuz etkiliyor.

Stadyumdaki taraftar sayısının azlığı, gelen taraftarların yeterli ve farklı tezahürat yapmamaları, taraftar gruplarının kopukluğu ve maç anında hakem kararları ile pozisyonlardaki tepkisizlik kendi sahasında oynayan Erzincanspora yeterli destek sağlamayarak deplasman takımı izlenimi veriyor.

Küfür ve hakaret olmadan, motivasyonlarını artıran tezahüratlar bekleyen futbolcular umduklarını bulamıyor. Taraftar azlığı ve tezahürat eksikliğinden dolayı POMEM öğrencileri maçlara davet edilerek bu eksiklik giderilmeye çalışılıyor. Ligin başında düşük bütçeyle oluşturulan takımın mücadelesi, hırsı ve kazanma arzusu takdir kazanırken taraftarın ilgisizliği ise şaşkınlıkla karşılanıyor. Maç kazanmada taraftar desteğinin önemi belirtilirken, gruptaki birçok takımın dolu tribünlere oynadığı ifade ediliyor.

Anagold 24 Erzincanspor ligin 5. Haftasında 23 Eylül Cumartesi günü saat 19’da kendi sahasında oynayacağı Menemenspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Karşılaşmayı Malatya Bölgesi B Klasman Hakemlerinden Batuhan Gültek yönetecek, yardımcılıklarını ise Recep Gündüz, Harun Reşit Güngör ve Yusuf Adnan Kendirciler yapacak. Orta hakem Batuhan Gültek Erzincansporun deplasmanda oynadığı ve 2-1  mağlup ayrıldığı Somaspor maçını da yönetmişti. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy