Erzincanspor’dan Açıklama; “Desteklerinizi Unutmayacağız”

Erzincanspor’dan Açıklama; “Desteklerinizi Unutmayacağız”
  • 0
  • 40
  • 10 Haziran 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Anagold 24 Erzincanspor Kulübünden yapılan açıklamada Play Off sürecinde takıma destek veren tüm çevrelere teşekkür edildi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Kulübümüz, play-off aşamasında yapılan her türlü katkıyı örgütsel hafızasına kaydetmektedir. Bu bağlamda, şehrin takımına şampiyonluk taahhüdü açıklayan esnafımızın, kurumların ve şahısların desteklerini anlamlı görmekteyiz.

Yaşanacak tüm başarılarda elini taşın altına koyanların da hakkını teslim etmek istiyoruz. Özellikle play-off aşamasında yapılan bağışlar var olan olumlu havayı daha artırmıştır. Bu bağışların kulübümüzce çok yüksek kıymete sahip olduğunu kamuoyuna bildirmek isteriz.

Grup maçları sonrasında başlayan zorlu süreç beraberinde birçok sorunu da getirmiştir. Bu süreçte mali sorunların çözümüne katkı sağlayan Sayın Valimiz Mehmet MAKAS beyefendiye teşekkür ederiz.

Karşılaştığımız sorunların çözümünde kulübümüze maddi-manevi katkılarını sunan, zaman ayıran ve birçok mali-idari sorunumuzu çözen Sayın Milletvekilimiz Süleyman Karaman’a teşekkürlerimizi borç biliriz.

Sezon başından itibaren kulübümüze personel, lojistik ve araç desteği gibi konularda desteğini sunan Sayın Belediye Başkanımız Bekir AKSUN’a da ayrıca teşekkür ederiz.

Kulübümüzün isim sponsoru Anagold Madencilik, ana sponsorlarımız Mutlusan Elektrik ve AKPA Alüminyum firmaları ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi sunar ve kendilerine katkıları için teşekkür ederiz.” ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy