Evine Hoş Geldin Bülent Akan

Evine Hoş Geldin Bülent Akan
  • 0
  • 34
  • 21 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Anagold 24 Erzincanspor Yönetimi göreve başlamasının ardından Erzincanlı Teknikdirektör Bülent Akan ile anlaşma sağladı. Kulüp Başkanı Ömer Akyürek ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı imza töreni ile Erzincansporun ilk transferi Teknikdirektör Bülent Akan oldu.

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Akyürek lig hazırlıklarına başladıklarını, transfere Teknikdirektör Bülent Akan ile başladıklarını ve teknik heyetin isteği doğrultusunda kulübün bütçesi de göz önünde bulundurularak transferler yapılacağını dile getirdi. Akyürek; ”Bülent hocamızı kulübe davet ettik ve teklifte bulunduk, asla bizimle rakam konuşmadı ve bize bıraktı. Kendisine bu fedakarlığından dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimize ve Kulübümüze hayırlı olsun” dedi. Bu sezonu fedakarlık sezonu olarak ilan ettiklerini belirten Akyürek, tüm çevrelere çağrıda bulunarak destek istedi.

Teknikdirektör Bülent Akan ise Erzincansporda görev yapacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve takımın başarısı için ekibi ile birlikte görev yapacaklarını belirterek, “Erzincanspor bizim sevdamızdır, burası benim evim, burası benim yuvam. Yönetimden teklif geldi hiç düşünmeden kabul ettim ve boş mukaveleye imza attım, Yönetim, Teknikheyet, Futbolcular, Taraftarlar ve Basın el ele vererek Erzincansporu daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız” dedi.

1974 Erzincan doğumlu olan Bülent Akan’ın birçok takımdan gelen teklifi reddederek memleketi Erzincan’ı tercih ettiği gelen bilgiler arasında. Tecrübeli Teknikdirektör Akan, spor kamuoyunun yakından tanıdığı isimler arasında yer alıyor.

2015- 2016 yıllarında Erzincansporda Teknikdirektörlük yapan tecrübeli Teknikdirektör Bülent Akan; Hatayspor, İskenderunspor, Tokatspor, Ankarademirspor, Diyarbekirspor, Silivrispor, Kahramanmaraşspor, Serik Belediyespor, Karacabey Belediyespor ve son olarak Amed Sportif Faaliyetleri çalıştırdı. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy