İstanbul Kağıthane’de “Hökümet” Rüzgarı Esti

İstanbul Kağıthane’de “Hökümet” Rüzgarı Esti
  • 0
  • 18
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İstanbul’da bulunan Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 20. Si düzenlenen Refahiye Köyleri Dostluk ve Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvada Erecek Köyü şampiyonluğu elde etti.

İstanbul Kağıthane Hasbahçe’de düzenlenen turnuva kapanış programına Ak Parti İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Dernek Başkanı Erdal Batal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy Dernekleri temsilcileri ve İstanbul’da yaşayan Refahiyeliler katıldı.

Programda futbol turnuvasının şampiyonu Erecek Köyü’ne ve dereceye giren takımlara kupaları ve katılan tam takımlara plaketleri verildi.

Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan açıklamada; “Bugün tribünleri dolduran kıymetli Refahiyelilere, desteğini esirgemeyen Kağıthane belediye başkanımız Mevlüt Öztekin beye belediye başkan yardımcılarımıza Kağıthane kaymakamımıza Kağıthane emniyet müdürümüze İstanbul milletvekilimiz Serkan BAYRAM a iş insanlarımıza dernek yönetimimize futbol tertip komitemize kadın kolları, gençlik kolları yönetimlerine velhasılı maddi manevi emek harcayan dernek başkanımız Erdal Batala teşekkür ediyoruz

Bir kez daha anladık ki birlik beraberlik içersinde başlamış olduğumuz turnuvamızı, birlik beraberlik içerisinde kapatarak gençliğimize bırakacak örf ve ananelerimizin bir arada tutarak bizden sonraki nesillere örnek olması gereken bu birlikteliği tüm projelerimizde yansıtarak sizleri her daim yanımızda görmek bizleri mutlu etmektedir. Refahiye’mize yakışır, Hökümetimizi birlik çemberinde tutan bütün organizasyonlar layık olan siz kıymetlilerimize layıkıyla yerine getireceğimizden, Aldığımız bayrağı en uca taşımaktan başka amaç ve gayesi olmayan yönetim anlayışımız ile sizlere hizmet etmekten başka mutluluğumuzun olmadığını bilmenizi isteriz, Turnuvaya katılım sağlayan tüm köylerimize ve dahilinde 120 köy 80 mezramıza teşekkür ederiz.” fadelerine yer verildi. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy