Kafadar ve Elif Buse Doğan’dan ”Rüyalarda Buluşuruz”

Kafadar ve Elif Buse Doğan’dan ”Rüyalarda Buluşuruz”
  • 0
  • 219
  • 29 Aralık 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Son dönemde çıkardıkları “Yalan Olur” ve “Suya Hapsettim” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Kafadar ve müzik dünyasının sevilen seslerinden Elif Buse Doğan çok konuşulacak bir düete imza attı. Kafadar ve Elif Buse Doğan’ın seslendirdiği, sözleri Aşkın Tuna’ya bestesi ise Halil Karaduman’a ait olan  “Rüyalarda Buluşuruz” tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.

Yeni çalışması hakkında düşüncelerini dile getiren Elif Buse Doğan, “Müziğe gerçekten gönül vermiş biri olarak Türk Halk Müziği dışındaki tüm eserleri de okumaktan büyük keyif alıyorum. Rüyalarda Buluşuruz çok sevdiğim ve sıkça söylediğim eserlerden biriydi. Kafadar grubu ile de seslendirmekten gurur ve mutluluk duydum. Dinleyicisi, seveni çok olur umarım.” ifadelerini kullandı.

Kafadar da çok önemli bir eseri seslendirmekten duydukları mutluluğu dile getirirken “Duygusu çok yoğun ve çok önemli bir eser. Seslerimizle şarkıya hayat verirken o duyguyu bizler de en derinden hissettik. Değerli meslektaşımız, sevilen yorumcu Elif Buse Doğan ile birlikte seslendirmek de ayrı bir keyifti. Bundan sonrası dinleyicilerimizde umarız herkes aynı keyifle dinler.” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy