Karaman : ”Her Saniyemiz, Her Dakikamız Erzincan İçin”

Karaman : ”Her Saniyemiz, Her Dakikamız Erzincan İçin”
  • 0
  • 21
  • 25 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, yeni dönemde Erzincan’a yapılması hedeflenen ve yapımı süren projelerin aksamaması adına bir dizi ziyarette bulundu.

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman programı kapsamında Sanayii ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Adnan Ertem, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürü Dr. Muhiddin Şahin, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Mehmet Akif Balta, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mustafa Kayhan, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Kadir Çokçetin’i makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerine ilişkin olarak konuşan Erzincan Milletvekili Karaman açıklamasında: “Dün olduğu gibi bugünde yarında Erzincan için ülkemiz için koşmaya çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti olarak bizler hizmette yarışmayı öğrendik. Her arkadaşımız gibi benimde gayem milletimize faydalı olmak, bu hizmet yarışında teslim aldığım bayrağı en ileriye götürmektir.

Bu amaç ve gaye ile Sanayii ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Çetin Ali Dönmez’i ziyaret ederek Erzincan Organize Sanayii Bölgemizi konuştuk. Erzincan Organize Sanayi Bölgemizde verilen desteklerin devamlılığını, istihdam ihtiyacını dile getirdik. Yatırımcı iş adamlarımızın taleplerini ilettik. Bölgenin kalkınması büyümesi ve gelişmesi adına atılabilecek somut adımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Yine ziyaret programım kapsamında Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Dr. Muhiddin Şahin’i ziyaret ettik. Şeker Fabrikamızın Döküm Atölyesinin daha faal çalışabilmesi için bu alanda giderilebilecek eksiklikler hususunda istişarelerde bulunduk.

Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Adnan Ertem’e, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu’na, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Sayın Mehmet Akif Balta’ya, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Sayın Mustafa Kayhan’a, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sayın Kadir Çokçetin’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tüm ziyaretlerimizin paydaş noktası tabi ki Erzincan oldu. Her saniyemiz, her dakikamız Erzincan İçin” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy