Kovboy Kılığında Tulum Peyniri İkramı

Kovboy Kılığında Tulum Peyniri İkramı
  • 0
  • 36
  • 28 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan’da bir işletme sahibi yeni açtığı dükkanının ve tulum peynirinin tanıtımı için kovboy kılığına giren arkadaşı ile vatandaşlara ekmek arası tulum peyniri ikram etti.

Erzincan’da tulum peyniri üreticisi Mehmet Beydili ve Özkan Beydili tulum peynirini tanıtmak için ilginç bir yol denedi. Yeni açtığı işletmesini ve tulum peynirini tanıtmak isteyen Beydili ailesi kovboy kılığına giren arkadaşları ile yoldan geçen vatandaşlara tandır ekmeğine sarılmış tulum peyniri dürümü ikram etti. Yaklaşık bin kişiye ikramda bulunulan organizasyonda vatandaşlar hayretlerini gizleyemedi. Kovboy kılığında ki vatandaş yoldan geçenlere tulum peyniri dürümü verirken zaman zaman çocuklar durarak fotoğraf çekildi.

İşletme sahibi Özkan Beydili tulum peynirini tanıtmayı maksatladıklarını belirterek, “Tulum peynirini tanıtmaya devam ediyoruz. Burada kovboy kılığına giren arkadaşımız vatandaşlarımıza ekmek arası tulum peyniri ikram ediyor. İşletmememizi yeni açtık bu yüzden hem iş yerimizin tanıtımı hem de tulum peynirinin daha çok kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Yaklaşık bin kişiye tulum peyniri dürümü ikram ettik. İlginç kostümlü arkadaşımızı gören vatandaşlarda tulum peynirini alıp fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi. Erzincan’ın coğrafi işaretli tulum peyniri Erzincan sınırlarını çoktan aştı. Bizler de hem üretici hem de esnaf olarak tulum peynirinin tanıtılması için çalışmalara devam ediyoruz” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy