“Mahalleli Soruyor Başkan Cevaplıyor”

“Mahalleli Soruyor Başkan Cevaplıyor”
  • 0
  • 30
  • 12 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun tarafından başlatılan ve il genelinde tüm mahallelerde yürütülen “Mahalleli Soruyor Başkan Cevaplıyor” toplantılarından biri Yaylabaşı Yerleşkesinde gerçekleştirildi. Başkan Aksun yerleşkede bulunan; Şehit Serhat, Selçuklu, Güllüce ve Alsancak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Toplantıya Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, STK Temsilcileri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, Yaylabaşı Yerleşkesi; Şehit Serhat Mahallesi Muhtarı Muhammed Mutlu, Selçuklu Mahallesi Muhtarı Süleyman Pak, Güllüce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kurtaran, Alsancak Mahallesi Muhtarı Ertuğrul İnner ve mahalle sakinleri katıldı.

Programda ilk olarak 4 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Ardından konuşan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Yaylabaşı Yerleşkesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Programda daha sonra mahalle muhtarları birer konuşma yaparak mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Bekir Aksun ise konuşmasında toplantıya katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy