MHP İl Başkanı Özarslan Tanışma Toplantısı Düzenledi

MHP İl Başkanı Özarslan Tanışma Toplantısı Düzenledi
  • 0
  • 41
  • 3 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

MHP Genel Merkezi tarafından MHP Erzincan İl Başkanlığı görevine atanan Bilgehan Çağrı Özarslan göreve gelmesinin ardından ilk açıklamasını yaptı.

Parti binasında düzenlenen toplantıya MHP MYK üyesi Hasan Özarslan, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Merkez İlçe Başkanı Çetin Polat, Ülkü Ocakları ve kadın kolları üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri, Parti Yöneticileri ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan İL Başkanı Özarslan birlik beraberlik mesajları vererek şu ifadelere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl başkanı olarak atanmamı onurlandıran Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beye teşekkürlerimi sunuyorum. Şahsıma gösterdikleri güven ve destek bu önemli göreve layık görülmek benim için büyük bir şeref ve onur kaynağıdır. Ben bu hareketin içerisinde doğmuş, büyümüş bir kardeşiniz, bir evladınızım. 14 yaşımda Ülkü Ocakları lise teşkilatlarıyla başladığım bu kutlu yola üniversite başkanlığı, Ülkü Ocakları Kadıköy ilçe başkanlığı, İstanbul Ülkü Ocakları Üniversitelerden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve Ülkü Ocakları Erzincan İl Başkanlığı görevlerinde bulundum.

Görevde bulunduğum bu süre zarfında gençleri geleceğe hazırlamak ve gençlerin imanlı, ahlaklı ülkü sahibi gençler olması gayesi ve gayreti içerisinde bulundum. Ülkü Ocaklı olmanın, Ülkü Ocaklarında başkanlık yapmanın gururunu onurunu ömrümün sonuna kadar şeref madalyası olarak taşıyacağım.

Bizler yalnızca bir siyasi partinin temsilcisi değil aynı zamanda bir davanın mensuplarıyız. Bunun sorumluluğu ve bilinci içerisindeyiz. Geçmişte her ne sebeple olursa olsun küsmüş, kırılmış davaya ve harekete gönül vermiş, vatanını milletini seven, Erzincan kaygısı taşıyan üniter yapıyla problemi olmayan istemeden de olsa partimizden uzaklaşmış tüm hemşerilerimizi tekrardan baba ocağına Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında buluşmaya davet ediyorum. Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin çatısı Milliyetçi Hareket Partisidir. Dalından kopan yaprağın akıbetini rüzgâr tayin eder.

Gençlerimizi ve Kadınlarımızı siyasette daha fazla temsil etmelerini sağlamak, toplumsal farkındalığı artırmak için projelerimizi hayata geçireceğiz. Partimizde bulunan belediyelerimize de gururla bakıyoruz. Şehrimize ve halkımıza verdiği hizmetlerle takdir toplayan belediyemizin başarılarına hep birlikte şahit oluyoruz.

Gelecek belediye seçimlerine hazırlanırken daha da güçlenmek için bir araya gelip ortak akılla çalışacağız. Halkımıza daha iyi hizmetler sunmak onların güvenini kazanacak ve birlikte başaracağız.

Bugün aramızda bulunan kıymetli büyüklerimize de en içten selamlarımı iletmek istiyorum. Sizlerin bilgi ve deneyimleri bizler için büyük bir rehberdir. Sizlerin öğütlerine kulak vermek yol göstericiliğinizi hissetmek, bizlere güç katmaktadır.

Ayrıca geçmişte emeği geçen Eski İl Başkanımız Sayın Salih Aksu ve yönetimlerinde görev yapan dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin geçmişte ve günümüzde Türkiye’nin milli değerlerine bağlılığı birlik ve beraberliği savunması Türk Milletinin güçlü bir geleceğe ulaşması için verdiği mücadeleler tarihimizde yer etmiştir. Bizlerde bu mirasa sahip çıkacağız.

Son olarak hep birlikte el ele vererek değerlerimizi yücelterek şehrimizi daha müreffeh bir geleceğe taşıyacağımıza olan inancım tamdır. Hep birlikte güçlü bir Erzincan’ın temellerini atacağız. Basın toplantımıza katılımınızdan ötürü hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene!” ifadelerine yer verdi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy