Okul Müdürleriyle Yeni Dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Okul Müdürleriyle Yeni Dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
  • 0
  • 33
  • 1 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Eğitim Kurumu Müdürleri Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında gerçekleştirildi.

Erzincan Lisesi Konferans Salonunda yapılan toplantıya Müdürlük yöneticileri ile merkez ilçe resmi-özel okul-kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda Müdür Demir, yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan önce ildeki yöneticilerle birlikte sorunsuz ve eksiksiz eğitim-öğretim yılı geçirmek adına gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.

Bakanlığın yeni eğitim-öğretim yılında uygulanmak üzere alınan tedbirlere ilişkin genelgeye dikkat çekerek okullarımızdaki eksiklerin titizlikle giderildiğini, yeni eğitim-öğretim yılına eksiksiz bir şekilde başlangıç yapmak adına hazırlıklarda tüm imkânların kullanılmasını istedi.

Eğitim ortamlarının iyileştirilmesi hususunun önemine değinen Müdür Demir; okullarda devam etmekte olan bakım, onarım ve benzeri konulardaki tüm çalışmaların sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söyleyerek, 11 Eylül’de okulların sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime hazır hâle getirileceğini kaydetti.

Okul yöneticilerinden, Türkiye Yüzyıl’ında belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmaya devam etmelerini isteyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, okul yöneticilerinde oluşacak bu enerjinin öğretmenlere ve öğrencilere de yansıyacağını söyledi.

Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Güneş, gündem maddeleri doğrultusunda devam eden toplantıda 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı öncesi ve devamında yapılacak olan iş ve işlemlere ilişkin okul müdürlerini bilgilendirdi.

Müdür Demir; sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı olması adına tüm öğretmenlerin, yöneticilerin ve tüm eğitim paydaşlarının ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına olan inancının tam olduğunu belirterek yeni eğitim-öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını diledi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy