“Play Of Şampiyonluğunun En Büyük Adayı Erzincanspordur”

“Play Of Şampiyonluğunun En Büyük Adayı Erzincanspordur”
  • 0
  • 52
  • 18 Mayıs 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

TFF 2. Lig Beyaz Grupta Mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor ligin son haftasında kendi sahasında karşılaşacağı Ankaraspor maçını kazanarak Play Of grubunda ev sahibi takım avantajını elde etmek istiyor.

Maç öncesi Erzincan basınının karşısına geçen Kulüp Başkanı Hüseyin Akpınar ve Teknikdirektör Ahmet Yıldırım takımın son durumu hakkında bilgi verdiler.

Cumartesi günü oynanacak olan Ankaraspor maçını kazanarak Play of’a çıkmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Akpınar “Play of şampiyonluğunun en güçlü ekibi Erzincanspordur” dedi.

Akpınar; ”Erzincansporun kalitesi ortada. Geçen yıl Play of’tan döndük fakat bu yıl Play of’ta şampiyon olacağız, buna ekibimizle birlikte inandık. Taraftarımız bize güvensin ve inansın. Hocamızla ve futbolcularımızla konuşup istişare ediyoruz, inandığımız zaman başaramayacağımız hiçbir şey yok. 1. Lig için hiçbir engel yok. Mücadelemizi ortaya koyup bunu başaracağız. Çorumspor grupta şampiyon oldu. Çorumsporu tebrik ediyoruz. Cumartesi günü tüm taraftarımızı stada bekliyoruz. Taraftar desteği gerçekten çok önemli. 12 numaranın desteğini istiyoruz. Ankara maçını alıp Play of’tan 1. Lige çıkacağız. Maç biletleri Cuma günü stad gişelerinden ve Store maçından satışa sunulacak. Tüm taraftarlarımızı Ankara spor maçına bekliyoruz.” dedi.

Teknikdiretör Ahmet Yıldırım ise gruptaki takımları çok iyi tanıdığını söyleyerek; ”Bizim için rakip fark etmez, önemli olan bizim futbolcularımızın performanslarını sahaya yansıtmalarıdır, kaliteli futbolculara sahibiz, bunun meyvelerini alıyoruz, dersimize iyi çalışıyoruz, inşallah Ankaraspor maçını kazanarak play of’ta ev sahibi takım avantajını elde etmek istiyoruz” diye konuştu. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy