Rektör Levent, Yeni Eğitim Eğretim Yılında Öğrencilerle Kampüste Buluştu

Rektör Levent, Yeni Eğitim Eğretim Yılında Öğrencilerle Kampüste Buluştu
  • 0
  • 24
  • 6 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Akın Levent, yeni eğitim-öğretim dönemi haftasında öğrencilerle buluştu.

2023-20204 eğitim ve öğretim dönemi haftasında Rektör Prof. Dr. Akın Levent, kampüs ve sosyal tesisleri ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak da Rektör Levent’e eşlik etti.

Üniversitenin öğrenci odaklı yaklaşımını gösteren bu buluşmada Rektör Levent, öğrencilerle sohbet ederek onların düşüncelerini ve taleplerini dinledi. Sosyal tesislerde de incelemelerde bulunan Rektör Levent, öğrencilerin tesisler hakkındaki beklentilerini ve önerilerini değerlendirdi.

Rektör Levent, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin üniversite yönetimi ve öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirerek öğrenci memnuniyetini artırmayı hedeflediğini belirterek, ”Yeni eğitim öğretim yılında sizlere başarılar diliyor, aramıza hoş geldiniz diyor ve sizleri bir kez daha kampüste görmekten mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Hepinize keyifli bir eğitim yılı diliyorum” dedi. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy