Teknikdirektör Bülent Akan Transfer Listesini Yönetime Verdi

Teknikdirektör Bülent Akan Transfer Listesini Yönetime Verdi
  • 0
  • 40
  • 25 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Anagold 24 Erzincanspor Teknikdirektörü Bülent Akan göreve başlamasının ardından hazırladığı transfer listesini Yönetim Kuruluna verdi. Göreve gelmesinin ardından hazırladığı 50 kişilik futbolcu havuzu içinden yaklaşık 17 kişilik bir liste oluşturduğunu belirten Akan, lige iyi bir başlangıç yapmak için kısa sürede transferleri tamamlayarak takımın kamp dönemi ve ardından top başı yapması gerektiğini ifade etti.

Ajans Erzincan’a konuşan Teknikdirektör Akan; “ Ben Erzincanlıyım, başarılı olmak için geldim, fakat başarı tek bir kişiyle olmaz, topyekün hareket etmemiz gerekir, birlikte hareket etmemiz gerekir, şehrin dinamiklerinin harekete geçmesi gerekir, Kulüp Başkanı Ömer Akyürek ve Yönetimi maddi kaynak bulabilmek için canla başla çalışıyor.

Teknik ekibimi oluşturdum, Erzincan’dan Murat hoca ve Tolga hocayla birlikte 7 kişilik ekip kurdum. Elimizde geçen yıldan 2 futbolcu var, 5 kişi de alt yapıdan var, sıfırdan bir takım kurmaya çalışıyoruz, 50-60 futbolcu içinden 16-17 futbolcu belirledik. Bu futbolculara en yakın zamanda imza attırıp top başı yapmak istiyoruz. Zorlu bir süreç, bunun farkındayız, sıfırdan bir takım kurmak kolay değil, maddi boyutu var, tüm çevreleri Erzincanspora destek olmaya davet ediyorum. Tesisleşme konusunda birçok takımdan çok iyi durumdayız. Erzincanspor marka değerini artırdı, Türk futbolunda önemli kulüplerden biri haline geldi. Tüm çevrelerin bu takıma sahip çıkmasını bekliyoruz. Erzincanspor düşerse şehir düşer, çıkarsa şehir çıkar, iyi bir camiamız ve taraftar kitlemiz var. Erzincansporun başarısı için çalışmalarımız devam ediyor.” Dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy