Vakıflar 7 İlde İftar Yemeği Verecek

Vakıflar 7 İlde İftar Yemeği Verecek
  • 0
  • 18
  • 6 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzurum Vakıflar Bölge Müdürü Murat Uslu, Vakıflar Genel Müdürlüğü olarak, Genel Müdür Sinan Aksu’nun talimatları doğrultusunda 81 ilde Ramazan ayı boyunca iftar sofraları kurulacağını ifade etti.

Uslu; “Erzurum Bölge Müdürlüğü olarak bizlerde Bölgemize bağlı sorumluluk alanımızdaki 7 ilde Ramazan Ayı boyunca iftar vereceğiz. Dayanışma ve paylaşma kültürünü yaşatmak, pekiştirmek ve daha güçlü şekilde geleceğe aktarmak için her alanda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geçtiğimiz yıl kurduğumuz gönül sofralarını bu yıl Mübarek Ramazan-ı Şerif’in gelişiyle tüm şehirlerimize yayacağız. Bölge Müdürlüğümüz vasıtasıyla kuracağımız iftar noktalarımızda paylaşmanın, paylaştıkça çoğalmanın zenginliğini yaşayacağız. Biliyoruz ki; kadim medeniyetimizin gönül zenginliğini paylaşmak, yardımlaşma ve dayanışma ile yaşatmak asli vazifemizdir. Vazifemizi layıkıyla ifa ederek vakıf kültürünün bize bıraktığı paha biçilemez mirası gelecek nesillere aktarmak için gayret etmeyi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Uslu, Bölgedeki paydaşlarıyla birlikte, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır ve Kars illerinde günlük 7 bin 200 kişiyle kadim Vakıf Medeniyetinin bir gereği olarak sofralarını paylaşacaklarını ifade etti. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy