Akyürek; “Bu Takım Hepimizin, Şimdi Destek Zamanı”

Akyürek; “Bu Takım Hepimizin, Şimdi Destek Zamanı”
  • 0
  • 44
  • 22 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

2023-2024 Sezonunda TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincansporda yeni yönetimin belirlenmesinin ardından lig hazırlıkları başladı.

Kulübün içinde bulunduğu zor şartlara rağmen Kongrede Başkanlığa aday olan ve yapılan seçimde göreve getirilen Kulüp Başkanı Ömer Akyürek, yönetimle yaptığı toplantının ardından transfer çalışmaları için start verdi.

İlk olarak Erzincanlı Teknikdirektör Bülent Akan’ı kulübe davet eden yönetim tüm şartlarda anlaşma sağladı.  Sözleşmeleri sona eren futbolcuların takımdan ayrılmalarının ardından, iç ve dış transferde eksik mevkilere futbolcu alacaklarını ifade eden Başkan Akyürek; ”Erzincanspor zor bir dönem geçiriyor, takımı sahipsiz bırakamazdık, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyduk. İlk olarak memleketimizin evladı Bülent Akan ile anlaşma sağladık. Tüm şartlarımızı kabul ederek boş mukaveleye imza attı. Hiç kimse bu fedakarlığı yapmaz, kendisinin ücretini biz belirleyeceğiz, Bülent hocaya Erzincansporun bu zor durumunda Teknikdirektörlük görevini kabul ettiği için teşekkür ediyoruz.

Zaman destek zamanıdır, zaman fedakarlık zamanıdır, tüm çevrelere çağrıda bulunuyorum. Şehrimizin takımına sahip çıkalım. Milletvekillerimiz, ilimizin yöneticileri, STK başkanları, işadamlarımız, taraftarlarımız, basınımız ve spor kamuoyu el ele vererek Erzincansporun başarısı için çalışalım. Tüm iç çekişmeleri bir kenara bırakarak takımımıza destek olalım. Hocamızın raporu doğrultusunda transferler yapacağız ve ardından kamp dönemi başlayacak. Bu aşamada tüm çevrelerin desteğini bekliyoruz” diye konuştu. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy