DEVA Partisi Gn. Bşk. Yrd. Hasan Karal Erzincan’a Geldi

DEVA Partisi Gn. Bşk. Yrd. Hasan Karal Erzincan’a Geldi
  • 0
  • 72
  • 25 Ocak 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan Karal bazı temaslarda bulunmak ve ziyaretler gerçekleştirmek üzere Erzincan’a geldi. Erzincan teşkilatıyla bir araya gelen Karal parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya DEVA Partisi İl Başkanı Abdullah Toraman, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Aktaş ve parti yöneticileri katıldı.

Burada konuşan Genel Başkan Yardımcısı Karal, Erzincan ziyareti hakkında bilgi vererek, Genel Başkan Ali Babacan’ın selamlarını getirdiğini, 2023 seçimleri öncesi DEVA Partisi olarak il ve ilçe teşkilatlanmalarını tamamladıklarını, seçimlere hazır olduklarını ifade etti. Genel Başkan Ali Babacan’ın çok deneyimli bir siyasetçi olduğunu, en uzun süreli Bakanlık göreviyle üç görevi bir arada yürüttüğünü ve bu tecrübelerinin kendisi için büyük bir avantaj olduğunu söyledi. Ülke yönetimine talip olduklarını vurgulayan Karal, tüm alanlar için hazırladıkları çözüm ve yönetim sistemlerinin hazır olduğunu dile getirdi. Altılı masanın Cumhurbaşkanı adayını yakın zamanda açıklayacağını belirten Karal, ittifak programının ve güçlendirilmiş parlamenter sistemi oluşumunun da kamuoyuna duyurulacağının altını çizdi.

Ajans Erzincan’ın yönelttiği Genel Başkan Ali Babacan’ın “Savunma Sanayide Bayraktar Grubuna Dokunacağız”  söylemi sorusunu cevaplayan Karal, yapılan söyleşinin içinden cımbızla çekilen bir bölümünün kasıtlı servis edildiğini, bunun ahlaki olmadığını ve ülke yararına olan tüm gelişmeleri destekleyeceklerini söyledi.

The post DEVA Partisi Gn. Bşk. Yrd. Hasan Karal Erzincan’a Geldi first appeared on Ajans Erzincan | Erzincan Haber Gündem Sondakika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy