Erzincan Milletvekili Karaman’dan Kutlama Mesajı

Erzincan Milletvekili Karaman’dan Kutlama Mesajı
  • 0
  • 33
  • 16 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Karaman mesajında: “Milletin partisi AK Parti, bundan 22 yıl önce bir 14 Ağustos günü ülkemizin üzerine bir güneş gibi doğdu. Ülkemizin her anlamda büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde iş başına gelen AK Parti, milletimizin büyük teveccühü ile girdiği her seçimden birinci parti olarak çıkmış, siyasi tarihimizde kırılması zor bir rekora imza atmıştır. 22 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kapatma davalarından e-muhtıralara, 17-25 Aralık operasyonundan, gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi pek çok anti demokratik müdahaleye maruz kalmış ancak milletimizin engin feraseti ve tankların önünde duran cesaretiyle demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur. Geride kalan 22 yılda pek çok başarıya imza atan AK Parti hükümetleri, ülkemize adeta çağ atlatmış, ekonomiden, sağlığa, iç ve dış politikadan enerjiye, tarımdan ulaşıma, turizmden insan haklarına kadar pek çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır.

Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti, sadece ülkemizin değil, tüm İslam âleminin ve gönül coğrafyamızın umudu olmuştur. Bu vesileyle her zaman liderimize ve partimize büyük destek veren kıymetli Erzincanlı hemşehrilerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. AK kadrolar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdürecek, Büyük ve Güçlü Türkiye idealine aynı ruh, inanç ve azimle de yürümeye devam edeceğiz. Partimizin 22. kuruluş yılı vesilesi ile bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma da Rabbim’den rahmet diliyorum. AK Parti’mizin 22. kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy