Vali Makas; Şehri Can’a Hizmet Etmek Benim İçin Onur Oldu

Vali Makas; Şehri Can’a Hizmet Etmek Benim İçin Onur Oldu
  • 0
  • 32
  • 16 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kırıkkale Valisi olarak atanan Vali Mehmet Makas Erzincan’dan ayrılışı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Makas mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile Kırıkkale Valiliği’ne atanmam sebebiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehrimiz Erzincan’a ve sizlere bugün veda ediyorum.

Erzincan’ın güzellikleri, tarihi geçmişi ve en önemlisi sıcakkanlı insanları, burada geçirdiğim her günü benim için kıymetli kıldı. İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN şiarıyla vatandaşlarımızın aldığı hizmetler bağlamında tüm Erzincan’da memnuniyet oluşturmak için görevimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırken sizlerden aldığım destek, ilham ve enerji benim için paha biçilmezdi.

Görev sürem boyunca, Şehri Can’a Vali olarak hizmet etmek benim için büyük bir onur ve ayrıcalık oldu. Bu süreçte birlikte çok şey öğrendik, birçok başarıya imza attık ve zorlukların üstesinden birlikte geldik.

Bismillah diyerek başlayıp dik yürüdüğümüz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan ve göstermiş olduğunuz teveccüh için siz değerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya tarafından bizlere tevdi edilen bu görev kapsamında atandığım Kırıkkale ilimizde de bir evinizin olduğunu, her daim evimizin ve gönlümüzün kapılarının tüm can Erzincanlılara açık olduğunu bilmenizi isterim. Baki kalan bu kubbede hoş bir seda bıraktığımı düşünmenin gönül rahatlığıyla sizlere veda ediyorum.

Allah’a ısmarladık…” ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy