Erzincanlı İşadamı Yeniçeri’den “ İzmir Gurme Fest”

Erzincanlı İşadamı Yeniçeri’den “ İzmir Gurme Fest”
  • 0
  • 50
  • 27 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincanlı İşadamı Murat Yeniçeri’nin organize ettiği  “ İzmir Gurme Fest” 29 Eylül 01 Ekim 2023 tarihleri arasında Alsancak’ta bulunan Tarihi Havagazı Fabrikasında düzenlenecek.

İzmir’in kendi alanında düzenlenen en büyük festivali olan İzmir Gurme Fest’te; İş, Sanat ve Siyaset Dünyasının ünlü isimleri ile bürokratler, yöneticiler ve İşadamları katılacak. Festivalde ayrıca ünlü sanatçıların sahne alacağı Konser Programları; Gazapizm Konseri, Haluk Levent Konseri, Tezgah Konseri, Ceylan Ertem Konseri ve Ozbi Konseri yer alacak.

Programda Workshoplar; Emrah Köksal Zengin, Cenkay Ceviz, Aydan Üstkanat, Bilge Keykubat, Türev Uludağ, Sevilen Şef Hazer Armani ile Workshop Deneyimi, Walison Fonseca, Serpilay Salkım, Caner Aydoğan ile Özel Lezzetler, Sam Çeviköz, Gülhan Kara bulunacak.

İzmir Gurme Fest’te farklı aktiviteler yer alırken, farklı damak tatları, Vegan Sağlıklı Beslenme, Kokteyller, İçecekler, Dünya Mutfağı, Deneysel Lezzetler, Fast Food, Geleneksel Lezzetler, Yöresel Yemekler, Sokak Lezzetleri, Gastronomi, Hint Kınası Dövme, Çocuk Oyun alanı, Langırt, Dart etkinlikleri olacak.

Erzincanlı İşadamı Murat Yeniçeri düzenlediği ve üç gün sürecek olan  “İzmir Gurme Fest” e İzmir’de ve çevre illerde bulunan tüm Erzincanlıları davet etti. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy