Kafkas Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yeni Hizmet Binasının Açılışı Yapıldı

Kafkas Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yeni Hizmet Binasının Açılışı Yapıldı
  • 0
  • 19
  • 9 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan’da faaliyet gösteren Kafkas Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yeni Hizmet Binasının açılışı yoğun katılımla yapıldı.

Atatürk Mahallesi Ali Kemali Caddesi üzerinde bulunan hizmet binası açılışına, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ak Parti Genel Merkez Etik Kurulu Üyesi ve eski Milletvekili Sebahattin Karakelle, Vakıflar Genel Müdürü Sinan Aksu, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vakıflar Erzurum Bölge Müdürü Murat Uslu, Bazı Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri,  STK Temsilcileri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılışta yapılan protokol konuşmalarında birlik beraberlik mesajları verildi.  Kafkas Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Halim Albayrak ise katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür ederek, Kafkas Ailelerine daha iyi imkanlarda hizmet sunabilmek için yeni binalarına taşındıklarını dile getirdi. Dernek olarak önemli faaliyetlerde bulunduklarını ifade eden Albayrak, birlik ve beraberliğin devamı için çaba gösterdiklerini söyleyerek yapılacak olan 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur ittifakına destek vereceklerini söyledi.

Ardından açılış yapılarak davetlilere ikramlarda bulunuldu. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy