Haydi Erzincan Nilperi Bebek İçin Göster Kendini

Haydi Erzincan Nilperi Bebek İçin Göster Kendini
  • 0
  • 16
  • 9 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

SMA Tip 1 hastalığının pençesinde olan ve yurt dışında gerçekleşecek olan tedavisi için yardım kampanyası Başlatılan Nilperi Bebek için Erzincan adeta tek yürek oldu.

Erzincan Şehit Ailelerini Koruma Derneği tarafından bu gün saat 19.00-24.00 arasında yapılacak olan canlı yayınla yapılacak olan bağışlar kabul edilecek.

Müftülük konferans sitesinden yapılacak olan program, Ajans Erzincan-  Ne Haber 24- Melodi Ajans- Ajans 29- ERT- Erzincan Net- Can Tv 24, Türk İnternet Medya Birliği ve Birlik Haber Ajansı tarafından canlı yayınlanacak. Programa canlı yayında SMS, Wahtsapp hatlarından 0536 371 83 24 ve 0536 371 53 24 no’lu telefonlarla katılım sağlanacak.

Programı düzenleyen Erzincan Şehit Aileleri Koruma Derneği Başkanı Abdulkadir Zengin bu akşam düzenlenecek olan canlı yayına tüm hayırsever vatandaşları davet ederek; “Erzincan Şehit Aileleri Koruma Derneği olarak SMA Tip 1 Hastalığı olan Nilperi Bebeğimiz için çeşitli etkinlikler düzenlendi ama yeterli sayıya ulaşamadığımız için yeni etkinlik kararı aldık. Biz dernek olarak Erzincan’da ne kadar dinamik varsa STK, Vakıf, Dernek, Cemiyet, İş İnsanlarının tamamının ortak katılacağı bir platform oluşturarak 9 Mart akşamı bir canlı yayınla toplanan rakamları ailemizin çocuğuna bağışlayıp inşallah tedavi masrafını karşılamış ve Erzincan’ın gündeminden bu işi bitirmiş ve çözmüş olacağız. İnşallah tüm hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyorum. Tüm Erzincanlılardan, çevremizden şehir dışından özellikle bu işe gönül vermiş yurt dışındaki vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmalarını ve bu kampanyamıza destek vermelerini arzu ediyorum.” Dedi. ​Read More Ajans Erzincan – Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy