Karaman; “Tüm Erzincanlıların Milletvekili Olacağım”

Karaman; “Tüm Erzincanlıların Milletvekili Olacağım”
  • 0
  • 36
  • 1 Haziran 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 14 Mayıs 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerini değerlendirdi.

Erzincan Milletvekili Karaman, ”AK Parti olarak bizler siyasetin merkezine milli iradeyi, ülkeye ve millete hizmet aşkını koymuş bir partiyiz. Başarılı bir seçim sürecini geride bıraktık. Milletimizin, Erzincanlı hemşerilerimizin destekleriyle yeniden Erzincan Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Erzincan için çalışacağız. Oy versin veya vermesin tüm Erzincanlı hemşerilerimin milletvekili olacağım” dedi.

Karaman: “AK Parti olarak Millet iradesi dışında hiçbir güç tanımamış, milletin çizdiği istikametten ayrılmamış tecelli eden bu iradeye büyük saygı duyuyoruz. 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri aziz milletimizin basiret ve ferasetiyle demokrasimize yakışır bir biçimde gerçekleşmiştir. Kazanan Türk demokrasisi ve milletimiz olmuştur. Milletimiz, 27 milyondan fazla oy ve yüzde 52,18’lik oranla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük teveccüh göstermiş, Cumhur İttifakı’nı da meclis çoğunluğunu alacak biçimde TBMM’ye göndermiştir.

ÜLKE BİZDEN HİZMET BEKLİYOR, İCRAAT BEKLİYOR

2002’den bu yana sadece hizmet siyaseti, eser siyaseti ve kardeşlik siyaseti yapıyoruz. Sadece proje geliştirir, eser üretir, gönül siyaseti, gönüllüler kazanma siyaseti yaparız. Yatırımlarla şehirlerimizi ve ülkemizi büyütmekten geri durmayız. Çünkü biz mensubu ve hizmetkârı olduğumuz bu millet için varız. Hiçbir ayrım yapmadan 85 milyona hizmet etmek için varız. Şimdiye kadar bizlere sahip çıkıp, gerektiğinde bu uğurda tanklara meydan okuyan milletimize şükran borcumuzu ancak daha fazla çalışarak ödeyebiliriz. Ülke bizden hizmet bekliyor, icraat bekliyor. Bizim sevgimiz de, mücadelemiz de aziz milletimiz içindir. Biz kendi adımıza kimseyle kavga etmeyiz. Milletimiz söz konusu olduğunda da kimseyi tanımayız. Canımızı dişimize takarak sevdalısı olduğumuz milletimiz için koşturmayı görev biliriz.

Son 21 yılda her alanda Türkiye Yüzyılının altyapısını kurduk, hazırlıklarını tamamladık. Şimdi ise daha güçlü yarınlara adım atmaya hazır bir Türkiye var. Bizlere destek veren vermeyen tüm vatandaşlarımıza kapımız açıktır. Biz bölmeye değil, birleştirmeye varız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başta Erzincan olmak üzere ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Her zaman bizden desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Binali Yıldırım’a, AK Parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy