MHP Adayı Aksu’dan Teşekkür Mesajı

MHP Adayı Aksu’dan Teşekkür Mesajı
  • 0
  • 66
  • 16 Mayıs 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

MHP Erzincan Milletvekili Adayı Cemil Yavuz Aksu 14 Mayıs seçimlerinin ardından yayımladığı mesaj ile Erzincan halkından helallik istedi. Seçim öncesi çalışmalarında kendisine destek veren, çalışmalara katılan tüm kişilere teşekkür eden Aksu mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Kıymetli hemşerilerim, Erzincan’da yaşayan aziz milletim.

Can Erzincan’ımızda; MHP İl ve İlçe Teşkilatı yönetimleri ve mensupları, kıymetli milletvekili aday arkadaşım, Erzincan Belediye Başkanımız, ilçe ve beldelerimizin değerli belediye başkanları, Ülkü Ocaklarının yiğit Bozkurtları ve Asenaları, bizlere gönül veren yol arkadaşlarımız, gece gündüz fedakârca çalışmıştır.

Önce Ülkem ve Milletim diyerek çıktığımız ülkü yolunda benlik davasına düşmeden tüm mücadelemizi verdik.

Cumhur ittifakının ruhuna uygun şekilde hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimleri noktasında milletimizin doğru adamlarla yola devam etmesi için köy köy dolaşıp projelerimizi anlattık.

Kaç seçmen olduğuna bakmaksızın memleketimizin en ücra köylerine dahi giderek vatandaşlarımızla bir araya gelip dertleriyle hemhal olmaya, gönüllerimizi bir arada tutmaya çalıştık.

Bizleri bir evladı olarak bağrına basan aziz milletimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Seçim boyunca söylediğim gibi milletvekilliği nasip işidir. Allah’ın takdiridir.

Seçim çalışmalarımız süresince sahada birlikte çalıştığımız tüm ülküdaşlarımıza, dualarını eksik etmeyen analarımıza, babalarımıza, gizli kahramanlarımıza çok teşekkür ederim.

Hiç kimse merak etmesin. Ne memleket sevdamız, ne milletimize olan aşkımız ne de bu hikâye burada kalmayacak. Milletimizle el ele veren Bozkurtlar yeniden üç hilalli kutlu sancağımız hak ettiği yere dikecektir.

Seçim sürecinde saygı ve hoşgörüyle yarıştığımız Ak parti ve CHP Milletvekillerimize hayırlı olsun. Memleketimize hayırlı ve güzel işler yapmaları dileğiyle milletvekilliklerinde başarılar diliyorum.

Bizim hakkımız varsa helal olsun. Sizlerin de haklarınızı helal etmeniz dileğiyle. Allah’a emanet olun.Ne mutlu Türk’üm diyene! Avukat-MHP MYK Üyesi Türk Hukuk Enstitüsü Genel Başkanı” ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy