Sarıçicek “Seçimler Ülkemize ve Erzincan’ınımıza Hayırlı Olsun”

Sarıçicek “Seçimler Ülkemize ve Erzincan’ınımıza Hayırlı Olsun”
  • 0
  • 45
  • 31 Mayıs 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ajans Erzincan Medya Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerin ülkeye ve Erzincan’a hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ak Parti’den Erzincan Milletvekili olarak seçilen Süleyman Karaman, CHP Erzincan Milletvekili olarak seçilen Mustafa Sarıgül ve yeniden Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’a başarı dileklerinde bulunan Sarıçiçek, Erzincan’ın ve Ülkenin yeni hizmetler ve yatırımlar beklediğini ifade etti.

Ajans Erzincan Medya Merkezi’nin Yayına girdiği günden itibaren Erzincan’daki tüm olayların ve gelişmelerin halka duyurulmasında önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Sarıçiçek; “Doğru, Tarafsız ve Cesur sloganıyla yola çıktık. Kısa sürede önemli bir takipçi kitlesine ulaştık. Konularında tecrübeli ve deneyimli kadromuzla, son teknoloji teknik ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. İlimizde yaşanan tüm gelişmeleri anlık olarak yayınlıyoruz. Olumlu gelişmeleri tebrik ediyor, alkışlıyor, olumsuz olayları eleştiriyoruz. Amacımız şehrimizin tüm alanlarda gelişimine katkı sağlamaktır. Yapılan tüm eleştiriler doğruya yönlendirmek içindir. Halkımızın sesi oluyoruz, gelen ihbarları mutlaka değerlendiriyor ve araştırıyoruz. Hiçbir olayı kişiselleştirmiyoruz, toplum yararı bizim için her zaman en öndedir.” dedi.

Seçimlerin geride kaldığını ifade eden Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek; “Artık seçimler geride kaldı. Bundan böyle icraatlara, yatırımlara ve hizmete odaklanmalıyız.  Siyasilerin seçim öncesi verdiği sözlerin ve vaatlerin takipçisi olacağız. İlimizin tüm yönlerden gelişimi bizim için çok önemlidir. Bu gelişimde bizim de bir nebze katkımız olursa ne mutlu bize. Ajans Erzincan’ı takip etmeye devam edin, Youtube kanalımıza abone olup yayınlarımızı takip edin, bizi izleyin Erzincan’dan Haberiniz Olsun” dedi. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy