Yardım Toplama Merkezi Kaldırılıyor ama…

Yardım Toplama Merkezi Kaldırılıyor ama…
  • 0
  • 117
  • 24 Şubat 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan’da, Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin hemen ardından Cumhuriyet Meydanına kurulan yardım toplama çadırı 26 Şubat 2023 tarihi saat 20.00’dan sonra kaldırılarak vatandaşların yapacakları ayni yardımlar Erzincan Belediyesi ERMEK birimi, AFAD İl Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlıklarında toplanacak.

Konu ile ilgili Erzincan Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve tüm ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin yaralarını tüm Türkiye olarak el birliğiyle sarmayı sürdürüyoruz.

Can Erzincan’ımızda yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızın elinden gelenin fazlasını görmek bizleri ayrıca gururlandırdı. Büyük depremler yaşamış bir il olarak depremzedelerimizin acılarını en iyi bizler biliriz. Tüm hemşerilerimize şimdiye kadar yaptıkları yardımlar için müteşekkiriz.

Bundan sonraki süreçte de inanıyoruz ki hemşerilerimiz yardımlarını sürdürecek, depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında fedakarlık göstermeye devam edecektir.

İlimiz merkez Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Yardım Toplama Çadırı 26.02.2023 tarihi saat 20.00’dan itibaren kaldırılacak olup, hayırsever hemşerilerimiz ayni yardımlarını 27 Şubat 2023 Pazartesi gününden itibaren;

İlimiz merkez Cumhuriyet Meydanı batı kısmında yer alan Süleyman Demirel İş Merkezi’nin 2. katında bulunan Erzincan Belediyesi ERMEK birimine, Erzincan AFAD İl Müdürlüğü’ne, İlçe Kaymakamlıklarına teslim edebilirler. Kamuoyuna saygıyla duyrulur.”

The post Yardım Toplama Merkezi Kaldırılıyor ama… first appeared on Ajans Erzincan | Erzincan Haber Gündem Sondakika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy