Yarım Asırlık Dostluk Turnuvası

Yarım Asırlık Dostluk Turnuvası
  • 0
  • 37
  • 1 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından bu yıl 45. si düzenlenen Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası ve 24. Kemah Sultan Melik Spor ve Kültür Şenlikleri başladı.
İstanbul’da başlayan ve Erzincan’ın Kemah ilçesinde devam eden Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin organize ettiği 45. Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası İstanbul ayağından sonra Erzincan’da devam edecek olan final müsabakalarının açılış programı düzenlendi. 
Düzenlenen açılış programına Ak Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, CHP Erzincan Mliletvekili Mustafa Sarıgül, Erzincan Valisi Mehmet Makas Kemah Kaymakamı Ümit Gürsançtı, Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, EBYÜ Rektörü Prof. DR. Akın Levent, İl Genel Meclisi Başkanı Bekir Yıldız ile birlikte protokol mensupları, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda Kemahlı iş insanı ve vatandaşlar katıldı.
Birlik beraberlik öğrneğinin sergilendiği programda yapılan protokol konuşmalarında Kemehlıların bu birlik ve beraberliğinin Türkiye’ye örnek olduğunu belirtilirken yarım asra yakındır devam eden Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasında yer alan spor kulüpleri tebrik edilerek, şenliklerin ve turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etdildi. 
45. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası ve 24. Kemah Sultan Melik Spor ve Kültür Şenlikleri; oynanacak olan futbol karşılaşmaları, düzenlenecek olan konser, yarışmalar, halk oyunları gösterileri ve piknik etkinlikleri ile 2 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek. ​Read More Ajans Erzincan | Erzincan’ın Güncel Haber Sitesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy